دکتر کامران دولتشاهی ، فلوشیپ سرطان و بیماری های خوش خیم پستان و ترمیم و بازسازی پستان هستند ، از ایشان می توان به عنوان یکی از برجسته ترین پزشکان جراح سینه اصفهان یاد کرد که با بهره وری از مجهزترین ادوات پزشکی و متدهای روز دنیا ، قادر به انجام انواع جراحی پستان ؛ اعم از پروتز سینه ، لیفت سینه ، ترمیم سینه ،  ماموپلاستی کاهشی و سایر جراحی های سینه می باشند و نتایج درخشانی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانیده اند. شما همراهان گرامی ، می توانید در راستای مشاهده نمونه کارهای دکتر دولتشاهی بهترین جراح سینه اصفهان ، مطالعه رزومه کاری و همچنین مقالات مندرج در سایت ایشان ، به صفحه اینستاگرام و وبسایت اصلی دکتر دولتشاهی مراجعه فرمایید و بدین ترتیب با اطمینان خاطر جهت انجام هر یک از اعمال جراحی سینه به مطب ایشان رجوع نمایید.

 

جراح سینه اصفهان - دکتر دولتشاهی

 

افرادی که بنا به هر دلیلی ( بزرگی بیش از حد یا کوچک بودن غیر طبیعی سینه ها ) از ظاهر سینه های خود راضی نیستند ، اغلب از اعتماد به نفس پایینی برخوردار بوده و همواره با احساس سرخوردگی در تعاملات اجتماعی خود مواجه هستند. البته لازم به ذکر است که تنها خانم ها با این مشکل روبرو نبوده و ممکن است برخی از آقایان نیز با اختلال بزرگی سینه ها مواجه باشند ؛ تمامی این موارد با مراجعه به یک جراح سینه مجرب و متبحر ، قابل اصلاح و درمان هستند. ضمنا باید متذکر شد که بهترین جراح سینه اصفهان ، در درمان عفونت های پستانی ، کیست های خوش خیم و توده های بدخیم ( سرطانی ) پستان ، نکروز چربی و اتساع مجاری پستانی نیز از مهارت کافی برخوردار است.

انتخاب بهترین جراح سينه اصفهان

از مهم ترین دغدغه هایی که در راستای جراحی سینه ، ذهن افراد را به خود مشغول می کند ؛ انتخاب یک جراح سینه خوب در اصفهان ، می باشد ؛ چرا که انتخاب جراح پستان با ماحصل جراحی پستان مستقیما مرتبط است ؛ لذا هر قدر توانایی و تبحر جراح ، بالاتر باشد قاعدتا حصول نتایج مطلوب و بهینه نیز امکان پذیرتر خواهد بود. به طور کلی در تمامی موارد مذکور ، می توان با مراجعه به یک جراح سينه ماهر و کارآزموده ، اقدامات لازم را انجام داده و به اهداف ایده آل خود دست یافت.

خصیصه های جراح سینه

از مهم ترین مواردی که افراد به منظور جراحی سینه خود ، همواره باید مد نظر داشته باشند و نسبت به آن اهمال و بی توجهی نکنند ؛ انتخاب یک پزشک با تجربه و کارآزموده می باشد ؛ چرا که بالطبع انتخاب چنین جراحی ، مقاصد افراد از عمل جراحی سینه را تضمین نموده و نیازهای آنان در ارتباط با جراحی سینه را مرتفع می نماید. در ذیل به مهم ترین ویژگی های یک جراح سینه اصفهان خوب اشاره داشته ایم.

 • آشنایی با آناتومی بدن : بهترین جراح زیبایی سینه ، به آناتومی بدن شناخت داشته و بنابراین می تواند مبتنی بر وضعیت متقاضی جراحی سینه در اصفهان و اهدافی که از این جراحی دارد ؛ اقدام به رفع کلیه نقائص و اختلالات بافتی و ظاهری سینه ها نماید.
 • برخورداری از تجربه و مهارت کافی : از دیگر ویژگی های یک جراح سينه خوب ، باید به میزان تبحر و تجربه ایشان اشاره نمود که در هنگام انتخاب جراح ، حتما باید مد نظر قرار گیرد و بدان دقت شود. قاعدتا یک جراح سينه خوب ، که از داتش و توانمندی بالایی در زمینه تمامی انواع جراحی های پستان برخوردار است ، می تواند هر یک از اعمال جراحی سینه را به بهترین نحو و بدون کوچکترین عارضه ای به انجام رساند.
 • توجه به سلامت بیمار : از مهم ترین خصیصه های یک جراح سينه خوب ، این است که سلامت بیمار خود را در اولویت کاری خویش قرار داده و صرفا بر منافع مالی خود متمرکز نباشد.
 • صبور و با حوصله بودن : بهترین جراح سينه باید در جلسه مشاوره پیش از عمل ، با صبر و حوصله به همه صحبت ها و خواسته های بیمار خود گوش فرا داده و به سوالات وی پاسخ دهد. همچنین جراح سينه موظف است که قبل از عمل پستان ، در خصوص همه عوارض احتمالی ناشی از عمل ، بیمار را مطلع نماید.

چه زمانی باید به جراح سینه در اصفهان مراجعه کنیم ؟

گاهی اوقات ممکن است متوجه تغییراتی در پستان های خود شوید. برای مثال امکان دارد علائمی همچون وجود توده در بافت زیر جلدی پستان ، درد ، تغییر رنگ پوست سینه و ترشح از نوک پستان نمود پیدا کنند. در این صورت مراجعه به جراح سینه اصفهان امری ضروری تلقی می شود.

 

جراح سینه اصفهان - دکتر دولتشاهی

 

جراح سینه اصفهان چگونه به تشخیص بیماری می پردازد ؟

جراح سینه ، جهت تشخیص بیماری یک سری آزمایش و تست برای فرد مراجعه کننده تجویز می کند.

 • سونوگرافی پستان : در این روش با استفاده از امواج اولتراسوند ( فراصوت ) از قفسه سینه و پستان ها عکس برداری انجام می شود.
 • ماموگرام تشخیصی : اگر در پستان وجود توده ای احساس شود یا نتیجه به دست آمده از ماموگرافی غربالگری ، غیرطبیعی به نظر رسد ؛ جراح سينه از شما می خواهد تا تست ماموگرام تشخیصی انجام دهید. در این روش عکس برداری از پستان ، با استفاده از اشعه X ، به طور دقیق تری انجام می گیرد.
 • MRI : این روش ، نوعی تصویربرداری از بدن با استفاده از میدان مغناطیسی می باشد. اسکن انجام شده به روش MRI ، تصویر دقیقی از پستان و قفسه سینه ارائه می دهد.
 • بیوپسی : جراح با انجام بیوپسی ، از بافت یا مایعات پستان و قفسه سینه نمونه  می گیرد و آن را در محیط آزمایشگاهی بررسی می کند.

جراح سینه چگونه بیماری های پستان را درمان می کند ؟

پس از آن که جراح ، مشکل و بیماری پستان را تشخیص داد ؛ لازم است تا گزینه درمان مناسب را انتخاب کند. جراح به چندین روش می تواند بیماری های پستان را برطرف سازد ؛ یکی از گزینه های درمان ، جراحی است. جراح سینه اصفهان طی عمل ، تمام بافت پستان ( ماستکتومی ) یا بخشی از آن را که آلوده به سلول های سرطانی است ( لامپکتومی ) ، را از سینه خارج می کند. همچنین جراح پستان ، قادر است در زنانی که ریسک ابتلا به سرطان در آنان  بالا می باشد ؛ نوعی جراحی پیشگیرانه به نام ماستکتومی پروفیلاکتیک  انجام دهد.

امکان دارد جراحی ، به تنهایی سرطان را برطرف نسازد ؛ در این صورت جراح پس از عمل ، برای از بین بردن سلول های سرطانی باقی مانده و جلوگیری از رشد و تکثیر مجدد آن ها ، روش های دیگر همچون شیمی درمانی ( استفاده از داروهای مخصوص ) ، هورمون درمانی ( مسدود کردن مسیر رسیدن هورمون ها به سلول های سرطانی ) و پرتودرمانی ( استفاد از اشعه پرتوان ایکس یا دیگر اشعه ها ) را بکار می گیرد. گاهی اوقات جراح به منظور درمان سرطان سینه ، طی یک جراحی غدد لنفاوی زیر بغل را نیز بر می دارد.

 • جراح سينه ، به منظور درمان کسیت ها و توده های خوش خیم پستان ، از یک سوزن ظریف و مخصوص برای تخلیه آن ها استفاده می کند.
 • همانطور که گفتیم جراح سينه ، در زمینه عمل زیبایی پستان نیز از مهارت کافی برخوردار است.
 • جراح به منظور افزایش سایز پستان ، جراحی پروتز سینه و برای کاهش سایز آن جراحی ماموپلاستی انجام می دهد.
 • همچنین جراحی ماستوپکسی ( لیفت سینه ) ، برای برطرف کردن افتادگی پستان توسط جراح سينه انجام می شود.
 • ضمنا جراح سينه با انجام جراحی ژنیکوماستی ، فرم سینه مردان را نیز اصلاح می کند.

جراح پستان مناسب برای بانوان کیست ؟

جراح زیبایی پستان خوب پزشکی ماهر و با تجربه بود ه، که در جلسات مشاوره قبل از شروع درمان ، تمامی آگاهی ها مشکلات موجود و نحوه ی درمان را به بیمار به طور کامل توضیح می دهد. جراح درمانی سینه در اصفهان ، مشکلات افراد را بررسی کرده و بهترین درمان ممکن را به آن ها پیشنهاد خواهد داد.

ویژگی ها جراح پستان

 • مشکلات و بیماری های حاد دیگر بیمار ، برای او در اولویت بوده و قبل از شروع درمان و در صورت بروز هرگونه اختلالی ابتدا بیماری فرد را به خوبی بررسی می کند تا سبب بروز مشکلی نشود.
 • به جدید ترین روش های جراحی سینه و تکنیک های روز تسلط کافی را داشته باشد.

چگونه جراح پستان خوبی را انتخاب کنیم ؟

 • در فضای مجازی ، با بررسی سوابق کاری پزشک آن را پیدا کنید.
 • از افرادی که تحت درمان سینه توسط یک جراح قرار گرفته اند سوال کنید.
 • می توانید یک سری سوالات را از بیماران حاضر در مطب سوال کنید.
 • به صورت حضوری به مطب پزشک رفته و جلسه ی مشاوره با ایشان داشته باشید و بخواهید نمونه ای از عکس های جراحی خود را به شما نشان دهد.

چه افرادی به جراح پستان مراجعه می کنند ؟

 • تغییر شکل کلی بافت پستان افراد
 • تغییر ظاهری پستان های بیمار
 • ترشح غیرعادی مایع از نوک سینه
 • وجوده هر گونه توده و یا غده در بافت داخلی سینه
 • افرادی با وجود تورم ، التهاب و قرمزی شدیدی در سینه
 • به هنگام درد درمواقع دوره قاعدگی ، زیرا این درد هیچ ارتباطی با دوره قاعدگی بیمار ندارد.

جراح پستان چه عمل هایی را انجام می دهد ؟

جراح سینه اصفهان ، مجموعه ای از مشکلات و بیماری های مربوط به پستان و عمل های زیبایی سینه را می تواند با مهارت کامل انجام دهد. از جمله این جراحی ها : بازسازی سینه در اصفهان ، تزریق ژل و کم کردن و یا افزایش حجم پستان ها ، بازسازی سینه آقایان و قرار دادن پروتز در پستان ها، برداشت پروتز های از قبل کاشته شده و لیفت سینه افراد و غیره از جمله عمل های انجام شده توسط جراح پستان می باشد.

سوالات متداول

آیا نمونه کارهای جراح پستان مهم است ؟

یک جراح سینه خوب دارای انواع مختلفی از نمونه کار ها در صفحه مجازی خود می باشد ، و افراد بسیاری نظرات رضایت بخشی از وی خواهند داشت. به همین منظور داشتن نمونه کار و پرس و جو در انتخاب یک جراح بسیار مهم است.

اقدامات لازم قبل و بعد از جراحی چیست ؟

اقدامات قبل از جراحی در روند انجام جراحی پستان بسیار تاثیر گذار بوده ، همچنین اقدامات بعد از جراحی بسیار مهم است و در نتیجه نهایی جراحی تاثیر بسیاری دارد. به همین منظور جراح سینه ماهر تمامی این نکات را با دقت و آرامش برای بیمار توضیح داده و از او می خواد تحت هر شرایطی این اقدامات را به خوبی پیگیری کند.

لزوم انتخاب یک جراح زیبایی سینه خوب چیست ؟

جراحی سینه یکی از حساس ترین و پیچیده ترین نوع جراحی است. بنابراین عمل آن توسط جراح با تجربه پستان بسیار حائز اهمیت و دارای نتایج بسیار مطلوب و خوب خواهد بود

سخن آخر

بدون شک انتخاب جراح ؛ بویژه در کلان شهرها امری بس دشوار تلقی می شود و طبیعتا یافتن یک جراح سينه مجرب و معتمد کار سختی است. به طور کلی توصیه می شود که جهت انتخاب  بهترین جراح ، هرگز با افراد ناشی و کم تجربه مشورت نکنید. بهترین راهکار در این راستا ، مراجعه به وبسایت جراحان متخصص و موفق در حوزه جراحی های پستان و بررسی میزان تجربه و سوابق کاری ایشان می باشد. توجه داشته باشید که برای یافتن یک جراح سينه خوب از این طریق ، باید با توجه به استان و شهر محل سکونت تان ؛ عبارت ” بهترین جراح پستان ” را در گوگل جستجو نمایید. به عنوان مثال شهروندان محترم اصفهانی ، برای یافتن جراح سينه در شهر خود باید عبارت ” بهترین جراح سینه اصفهان ” را جستجو نمایند.

بدین ترتیب ، لیستی از جراحان سینه خوب اصفهان در اختیارشان قرار خواهد گرفت و همانطور که اشاره شد افراد می توانند با رجوع به وبسایت پزشک مورد نظر ، با میزان تجربیات و سوابق کاری و همچنین نمونه کارهای ایشان آشنا شوند. ضمنا افراد می توانند برای اطمینان از انتخاب خود ، حضورا به مطب جراح مورد نظر مراجعه کرده و با بیماران حاضر در مطب گفتگو نموده و از میزان رضایتمندی آن ها جویا شوند تا نهایتا بهترین انتخاب را داشته باشند.