درباره جراح سینه اصفهان

جراح سینه اصفهان : افرادی که بنا به هر دلیلی ( بزرگی بیش از حد یا کوچک بودن غیر طبیعی سینه ها ) از ظاهر سینه های خود راضی نیستند ، اغلب از اعتماد به نفس پایینی برخوردار بوده و همواره با احساس سرخوردگی در تعاملات اجتماعی خود مواجه هستند. ( جراحی زیبایی پستان )

البته لازم به ذکر است که تنها خانم ها با این مشکل روبرو نبوده و ممکن است برخی از آقایان نیز با اختلال بزرگی سینه ها مواجه باشند ؛ تمامی این موارد با مراجعه به یک جراح سینه مجرب و متبحر ، قابل اصلاح و درمان هستند.

انتخاب بهترین جراح سينه

از مهم ترین دغدغه هایی که در راستای جراحی سینه ، ذهن افراد را به خود مشغول می کند ؛ انتخاب یک جراح سينه خوب می باشد ؛ چرا که انتخاب جراح سينه با ماحصل جراحی پستان مستقیما مرتبط است ؛ لذا هر قدر توانایی و تبحر جراح ، بالاتر باشد قاعدتا حصول نتایج مطلوب و بهینه نیز امکان پذیرتر خواهد بود.

به طور کلی در تمامی موارد مذکور ، می توان با مراجعه به یک جراح سينه ماهر و کارآزموده ، اقدامات لازم را انجام داده و به اهداف ایده آل خود دست یافت.

دکتر کامران دولتشاهی ، فلوشیپ سرطان و بیماری های خوش خیم پستان و ترمیم و بازسازی پستان هستند ، از ایشان می توان به عنوان یکی از برجسته ترین پزشکان جراح سینه اصفهان یاد کرد که با بهره وری از مجهزترین ادوات پزشکی و متدهای روز دنیا ، قادر به انجام انواع جراحی پستان ؛ اعم از پروتز سینه ، لیفت سینه ، ترمیم سینه ،  ماموپلاستی کاهشی و سایر جراحی های سینه می باشند و نتایج درخشانی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانیده اند.

شما همراهان گرامی ، می توانید در راستای مشاهده نمونه کارهای دکتر دولتشاهی ، مطالعه رزومه کاری و همچنین مقالات مندرج در سایت ایشان ، به صفحه اینستاگرام و وبسایت اصلی دکتر دولتشاهی مراجعه فرمایید و بدین ترتیب با اطمینان خاطر جهت انجام هر یک از اعمال جراحی سینه به مطب ایشان رجوع نمایید.

جراح سینه اصفهان

خصیصه های جراح سینه

از مهم ترین مواردی که افراد به منظور جراحی سینه خود ، همواره باید مد نظر داشته باشند و نسبت به آن اهمال و بی توجهی نکنند ؛ انتخاب یک جراح سینه با تجربه و کارآزموده می باشد ؛ چرا که بالطبع انتخاب چنین جراحی ، مقاصد افراد از عمل جراحی سینه را تضمین نموده و نیازهای آنان در ارتباط با جراحی سینه را مرتفع می نماید.

در ذیل به مهم ترین ویژگی های یک جراح سینه خوب اشاره داشته ایم.

  • آشنایی با آناتومی بدن : بهترین جراح سینه ، به آناتومی بدن شناخت داشته و بنابراین می تواند مبتنی بر وضعیت متقاضی جراحی سینه و اهدافی که از این جراحی دارد ؛ اقدام به رفع کلیه نقائص و اختلالات بافتی و ظاهری سینه ها نماید.
  • برخورداری از تجربه و مهارت کافی : از دیگر ویژگی های یک جراح سینه خوب ، باید به میزان تبحر و تجربه ایشان اشاره نمود که در هنگام انتخاب جراح ، حتما باید مد نظر قرار گیرد و بدان دقت شود. قاعدتا یک جراح سینه خوب ، که از داتش و توانمندی بالایی در زمینه تمامی انواع جراحی های پستان برخوردار است ، می تواند هر یک از اعمال جراحی سینه را به بهترین نحو و بدون کوچکترین عارضه ای به انجام رساند.
  • توجه به سلامت بیمار : از مهم ترین خصیصه های یک جراح سینه خوب ، این است که سلامت بیمار خود را در اولویت کاری خویش قرار داده و صرفا بر منافع مالی خود متمرکز نباشد.
  • صبور و با حوصله بودن : بهترین جراح سینه باید در جلسه مشاوره پیش از عمل ، با صبر و حوصله به همه صحبت ها و خواسته های بیمار خود گوش فرا داده و به سوالات وی پاسخ دهد. همچنین جراح سینه موظف است که قبل از عمل پستان ، در خصوص همه عوارض احتمالی ناشی از عمل ، بیمار را مطلع نماید.

جراح سینه اصفهان

سخن آخر

بدون شک انتخاب جراح سینه ؛ بویژه در کلان شهرها امری بس دشوار تلقی می شود و طبیعتا یافتن یک جراح سینه مجرب و معتمد کار سختی است.

به طور کلی توصیه می شود که جهت انتخاب جراح سینه ، هرگز با افراد ناشی و کم تجربه مشورت نکنید.

بهترین راهکار در این راستا ، مراجعه به وبسایت جراحان متخصص و موفق در حوزه جراحی های پستان و بررسی میزان تجربه و سوابق کاری ایشان می باشد.

توجه داشته باشید که برای یافتن یک جراح سینه خوب از این طریق ، باید با توجه به استان و شهر محل سکونت تان ؛ عبارت ” بهترین جراح سینه ” را در گوگل جستجو نمایید.

به عنوان مثال شهروندان محترم اصفهانی ، برای یافتن جراح سینه در شهر خود باید عبارت ” بهترین جراح سینه اصفهان ” را جستجو نمایند.

بدین ترتیب ، لیستی از جراحان سینه خوب اصفهان در اختیارشان قرار خواهد گرفت و همانطور که اشاره شد افراد می توانند با رجوع به وبسایت پزشک مورد نظر ، با میزان تجربیات و سوابق کاری و همچنین نمونه کارهای ایشان آشنا شوند.

ضمنا افراد می توانند برای اطمینان از انتخاب خود ، حضورا به مطب جراح مورد نظر مراجعه کرده و با بیماران حاضر در مطب گفتگو نموده و از میزان رضایتمندی آن ها جویا شوند تا نهایتا بهترین انتخاب را داشته باشند.